Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 200 do 8000 zł
Okres pożyczki: od 5 do 45 dni
RRSO od: 0 %

Pożyczka Plus jest marką istniejącą od 2010 roku i wraz z SMARTpożyczką reprezentuje grupę Aventus.

Pierwsza pożyczka

Oferta Pożyczka Plus różni się od tego co proponuje jej siostrzana marka. Pożyczka Plus dla swoich klientów przygotowała pożyczki w wysokości od 200 do 8 000 zł. Nowi klienci mają możliwość wzięcia pożyczki w wysokości 2000zł przy której RRSO wynosi 0%. Jest to darmowa pożyczka. Okres spłaty zobowiązania to 15, 30 i 45 dni. Jest zależny od kwoty na którą się decydujemy.

Druga pożyczka i kolejne

Decydując się na drugą pożyczkę możemy wnioskować maksymalnie o 2500 zł, trzeci raz będzie to kwota 3000 zł, za czwartym razem 3500 zł, za piąty 4000 zł. Szósty wniosek będzie mógł opiewać na kwotę 5000zł, natomiast 6000 zł siódmy. 7000zł możemy wziąć ósmym razem natomiast kwotę maksymalną dostaniemy dopiero za dziewiątym razem. Pożyczkodawce cechuje szybka obsługa. Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń. Akceptuje nawet sytuacje w której jesteśmy zadłużeni kredytem bankowym.

Wymagania formalne

Głównym wymogiem pożyczkodawcy odnośnie wnioskowania o gotówkę jest wiek pożyczkobiorcy. Potencjalny klient powinien mieścić się w przedziale 21-73 lata. Wnioskujący powinien być osobą posiadającą stałe zatrudnienie oraz posiadać obywatelstwo Polskie. Pożyczkodawca zwraca również dużą uwagę na zdolność kredytową klienta którą weryfikuje na podstawie historii płatności oraz rejestru osób niewypłacalnych. Aby pożyczka finalnie trafiła do wnioskującego, musi on posiadać aktywny rachunek w banku. Ważny okazuje się również aktywny numer telefonu na który pożyczkodawca wyślę decyzję o przyznaniu pożyczki

Aplikowanie o pożyczkę

Pierwszym krokiem w aplikowaniu o dodatkową gotówkę jest wybór kwoty oraz okresu spłaty pożyczki za pomocą suwaków na stronie pożyczkodawcy. Krok drugi to przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Przelew jest niezbędny by otrzymać hasło które pozwoli nam zalogować się do serwisu. Uzupełniony wniosek wraz ze wszystkimi danymi z dowodu osobistego powinniśmy wysłać właśnie z niego. Ostatni krok należy już do pożyczkodawcy który rozpatruje wysłany wniosek. Pozytywne rozpatrzenie wniosku równa się z przelaniem gotówki na konto klienta. Cały proces przebiega szybko i sprawnie a z otrzymanych środków możemy cieszyć się nawet tego samego dnia.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • Strona internetowa przyjazna dla pożyczkobiorcy oraz prosta w obsłudze
  • Szybkie rozpatrzenie wniosku przez pożyczkodawce
  • Szeroka rozbieność wieku w jakim mona wnioskować o pożyczkę
  • Pożyczkodawca daje możliwość Refinansowania
  • Pożyczka bez zastawów i poręczeń
  • Brak dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki

Wady

  • Pożyczkobiorca jest weryfikowany w BIG I BIK

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: