Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 200 do 7000 zł
Okres pożyczki: od 10 do 30 dni
RRSO od: od 0 zł

Smartpożyczka jest częścią grupy finansowej UAB Aventus Capital oferującej swoje produkty między innymi w Polsce. To jeden z reprezentantów firmy Aventus Group, która swoją działalność rozpoczęła w 2012 roku . Inne marki grupy Aventus to Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki. Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka, i RataNaPlus.

Pierwsza pożyczka

Pierwszą pożyczkę otrzymamy bez żadnego oprocentowania na maksymalną kwotę 3000zł .

Druga pożyczka i kolejne

Drugą pożyczkę dostaniemy w wysokości 3100 zł, trzecią od 3600 zł. Za piątątym razem będziemy mogli pozwolić sobie na 4100 zł, natomiast od siódmej będzie to maksymalna kwota 5100zł. Decdując się na pożyczkę po raz dziewiąty będziemy mieli możliwość zaciągnięcia pożyczki na 6100 zł  Okres na jaki możemy otrzymać pożyczkę to 10, 15, 20, 25 oraz 30 dni.  Smartpożyczka nie sprawdza bazy BIK. Markę cechuje prosty i szybki do wypełnienia wniosek oraz natychmiastowa wypłata pieniędzy.

Wymagania formalne

Kryteria które trzeba spełnić by zaciagnąć pożyczkę w SMARTpożyczka są następujące: Klienci powinni być w wieku 19 – 73 lat. Tak szeroki zakres daje możliwość brania pożyczek studentom oraz ludziom starszym, emerytom i rencistom.. Aby wnioskować o pożyczkę niezbędny jest dowód ponieważ to nim będziemy się posiłkować wypełniając pola w formularzu. Wymagany jest również stały dochód. Niezbędne jest posiadanie numeru rachunku bankowego ponieważ pożyczkodawca wypłaca pieniądze na konto. Będzie ono również potrzebne w momencie dokonania przelewu weryfikacyjnego. Sposób potwierdzenia tożsamości w dużej mierze zależy jednak od wymagań pożyczkodawców. Klient powinien również posiadać numer telefonu oraz adres e mail by móc swobodnie komunikować się z pożyczkodawcą.

Aplikowanie o pożyczkę

Smart Pożyczka oferuje pożyczki online zatem wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy. Tam używając suwaków na kalkulatorze należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po podjęciu decyzji płynnie możemy przejść do wypełniania wniosku. Dane pozostawione we wniosku zostaną poddane weryfikacji dlatego warto wypełnić je sumiennie i dokładnie by proces trwał jak najkrócej. Gdy wniosek zostanie wypełniony, możemy spodziewać się wiadomości sms w który będzie zawierał wskazówki w jaki sposób należy dokonać weryfikacji danych. Po wypełnieniu wszystkich kroków możemy cieszyć się szybką gotówką na swoim koncie!

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • Pierwsza pożyczka za darmo
  • Szybka weryfikacja oraz przyznanie gotówki
  • Strona internetowa prosta w obsłudze
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady

  • Maksymalna kwota pożyczki nie jest dostępna od razu
  • Refinansowanie pożyczki wiąże się z wysokimi kosztami

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: