Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 250 do 10.000 zł
Okres pożyczki: od 1 do 30 dni
RRSO od: 0 %

Kuki.pl jest firmą która należy do spółki Fincapital Sp. z o.o. Kuki.pl wychodzi naprzeciw próśb klientów którzy potrzebują szybkiej i łatwej do spłaty pożyczki. Wysoka kwota maksymalna, darmowa pierwsza pożyczka oraz proste zasady to główne argumenty które mogą nas skłonić do wybrania właśnie Kuki.pl

Pierwsza pożyczka

Zobowiązując się po raz pierwszy w Kuki.pl możemy śmiało zapomnieć o prowizji czy oprocentowaniu. Ponad to kwota o jaką możemy wnioskować po raz pierwszy to aż 3000zł. Oczywiście głównym warunkiem aby nie płacić za pierwszą pożyczkę jest spłata zobowiązania w umówionym terminie. Tak atrakcyjna i duża kwota oraz brak opłat zdecydowanie zachęcają klientów aby Ci wybrali właśnie Kuki.pl.

Druga pożyczka i kolejne.

Stali klienci mają możliwość wnioskowania nawet do 10000 zł. Okres spłaty jaki możemy wybrać to od 1 do 30 dni. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania możemy śmiało przedłużyć okres spłaty. Kuki daje możliwość zmiany okresu kredytowania o 7, 14 lub 30 dni. Wiążę się to oczywiście z naliczeniem dodatkowych opłat natomiast sama oferta którą proponuje pożyczkodawca jest nieczęsto spotykana i dlatego satysfakcjonująca.
Istnieje również możliwość spłaty zobowiązania we wcześniejszym terminie. Wystarczy skontaktować się z Biurem obsługi klienta i poinformować o planowanym ruchu.

Wymagania formalne

Kuki.pl wymaga aby klienci byli mieścili się w przedziale wiekowym 20 a 75 lat. Warto aby posiadali Polskie obywatelstwo, mieszkali na terenie Polski oraz mieli rachunek bankowy w Polskim Banku.

Weryfikacja

Pamiętać trzeba, że przyznanie pożyczki może być uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej. Alegotówka.pl weryfikuje klientów w rejestrach KRD i BIG. Kolejnym warunkiem przed uzyskaniem decyzji kredytowej, jest dokonanie weryfikacji Twojej tożsamości. Możesz to zrobić za pomocą Szybkiej Identyfikacji lub Weryfikacyjnym Przelewem.

Aplikacja o pożyczkę

Aplikacja o pożyczkę w Kuki.pl odbywa poprzez stronę internetową kredytodawcy. Należy przygotować telefon komórkowy, zadbać o dostęp do internetu oraz posiadać numer konta bankowego. Na samym początku pożyczkodawca poprosi o dokonanie przelewu rejestracyjnego w wysokości 1 grosza. Jest to procedura która pozwoli Kuki.pl na sprawdzenie klientów w bazie BIG, BIK, ERIF i KRD. Decyzję możemy uzyskać nawet w 15 min.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • Pierwsza pożyczka za 0%
  • Szybka weryfikacja
  • Progi wiekowe
  • Nawet do 5000 zł

Wady

  • Wnioskujący musi mieć min, 20 lat.
  • Kolejne pożyczki można przekładać tylko raz
  • Sprawdzanie klientów w BIG, BIK itd.

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: