Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 100 do 6000 zł
Okres pożyczki: od 5 do 45 dni
RRSO od: 0%

Lendon – Firma należąca do Creamfinance, do której należą marki takie jak Efino i Extraportfel. Specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek, na rynek weszła w 2013 roku. W ciągu pięciu lat swojej działalności zdobyła wielu stałych klientów zarówno w Polsce, jak i na rynku europejskim. Osiąga wysokie miejsce w rankingach chwilówek i cieszy się sporą popularnością wśród klientów.

Pożyczka w Lendon

Dla klientów, którzy ubiegają się o pożyczkę w Lendon po raz pierwszy, firma oferuje darmową pożyczkę. Możemy otrzymać maksymalnie do 3000 zł, a minimalna kwota wynosi 100 zł. Okres spłaty wynosi od 5 do 45 dni. W przypadku drugiej chwilówki pożyczkodawca udziela jej na maksymalną kwotę 2600zł. Osoba pożyczająca po raz trzeci limit osiąga przy 3500 zł. Dopiero przy ósmej pożyczce można wnioskować o maksymalną kwotę 5000 zł.

Promocje

Firma Lendon bardzo ceni sobie stałą, rzetelną współpracę. Dla swoich lojalnych klientów ma specjalne oferty, między innymi rabaty od kosztów następnych chwilówek. Okresem, na który warto szczególnie zwrócić uwagę są tygodnie przedświąteczne, Lendon przygotowuje wtedy najciekawsze promocje. Korzystając z usług firmy możemy również otrzymać rabaty na zakupy. Ponadto firma często oferuje zniżki, wyraźnie obniżające opłaty za pożyczkę. Dlatego warto uważnie śledzić stronę firmy.

Refinansowanie

Lendon zdaje sobie sprawę, że każdemu może przytrafić się trudniejsza sytuacja, utrudniająca spłatę pożyczki w terminie. W takim wypadku klient może skorzystać z „pożyczki refinansującej”, udzielanej przez pożyczkodawcę współpracującego z Lendon. Refinansowania możemy dokonać na okres od 5 do 30 dni.

Dla kogo pożyczka?

O pożyczkę mogą starać się osoby między 21 a 70 rokiem życia, o odpowiedniej zdolności kredytowej, nie będące zarejestrowane w bazach dłużników.

Jak pożyczać w Lendon

Ubieganie się o pożyczkę jest bardzo proste, wszystko odbywa się w kilku prostych krokach. Po pierwsze na stronie pożyczkodawcy klient wybiera interesującą go kwotę i termin spłaty zobowiązania. Następnie wypełnia formularz rejestracyjny, do którego niezbędny jest dowód osobisty, stały adres zamieszkania, e-mail oraz aktywny numer telefonu. Lendon wymaga również informacji o aktualnym miejscu zatrudnienia. Ostatnim krokiem jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego, bądź potwierdzenie danych oraz rejestracji za pomocą usługi Instantor. W przypadku tego drugiego rozwiązania firmie łatwiej jest oszacować zdolność kredytową pożyczkobiorcy.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • darmowa pierwsza pożyczka
  • wysoka kwota pierwszej pożyczki

Wady

  • konieczność długiej współpracy zanim osiągnie się maksymalną kwotę pożyczki
  • konieczność podania informacji o zatrudnieniu

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: