Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 300 do 15000 zł
Okres pożyczki: od 3 do 36 miesięcy
RRSO od: 0%

Provident Polska – najstarsza firma pożyczkowa działająca w segmencie pożyczek pozabankowych. Firma użycza pożyczek z ratą miesięczną lub tygodniową. Klienci Providenta mogą też liczyć na darmową pożyczkę ratalną, pożyczkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb oraz pożyczkę samoobsługową. Dostępne są również pożyczki dla firm.

Pożyczka w Provident

Firma oferuje promocję dla wszystkich swoich klientów – klient może pożyczyć od 300 do 15 000 zł, w przypadku, kiedy spłaci swoje zobowiązanie w ciągu 30 dni oddaje dokładnie tyle ile pożyczył, bez żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli nie uda mu się uregulować zobowiązania w ciągu tego czasu pobierane są standardowe opłaty, a spłata pożyczki odbywa się zgodnie z harmonogramem. Firma nie ukrywa żadnych kosztów, wszystkie informacje na temat opłat związanych z pożyczką zawarte są w umowie.

Nowi klienci mogą skorzystać z pożyczki za 0 zł z okresem spłaty 4 miesiące. W ramach usługi mogą ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 500 do 1500 zł. Nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, a raty rozłożone są na cztery równe części. Darmowa pożyczka na raty jest produktem innowacyjnym, niedostępnym w większości innych firm, które oferują swoim klientom darmową chwilówkę z koniecznością jej spłaty w ciągu miesiąca. Proponowane przez Provident rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze i mniej uciążliwe dla budżetu. Zobowiązanie uregulujemy przelewem na wskazane konto lub gotówką – w oddziale firmy bądź domu klienta.

Pożyczka dopasowana – flagowy produkt Provident – umożliwia nam zaciągnięcie pożyczki do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Pieniądze otrzymujemy na konto, a zobowiązanie spłacamy przelewem.

Pożyczka samoobsługowa rządzi się niemal takimi samymi zasadami jak pożyczka dopasowana, jednak jest w pełni internetowa. Możemy ubiegać się o kwotę od 300 do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy.

Jak pożyczać?

Osoba, która może ubiegać się o pożyczkę musi mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać aktywny numer telefonu komórkowego. O pożyczkę możemy ubiegać się telefonicznie lub przez Internet. W obu przypadkach kwotę pożyczki wybieramy na stronie firmy. W przypadku pożyczki online wypełniamy formularz na stronie i czekamy na zaakceptowanie wniosku. Kiedy korzystamy z usługi doradcy klienta proces zmienia się o tyle, że wypełniamy formularz lub dzwonimy do konsultanta i telefonicznie ustalamy wszystkie szczegóły.

Wakacje kredytowe

Provident daje swoim klientom możliwość skorzystania z ominięcie spłaty jednej raty. Opcja dostępna jest dla osób, które uregulowały już przynajmniej dwie raty i obejmuje kredyty z ratą miesięczną.

Wcześniejsza spłata pożyczki

Provident bardzo elastycznie podchodzi do tematu spłaty pożyczki przed terminem. Możemy to zrobić w dowolnym momencie, w takim przypadku rata będzie odpowiednio zmniejszana.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • darmowa pożyczka ratalna dla nowych klientów
  • wakacje kredytowe
  • możliwość spłaty przed terminem
  • oferta dla firm
  • pakiet medyczny

Wady

  • szczegóły oferty podawane są dopiero po wypełnieniu wniosku

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: