Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 300 do 5000zł
Okres pożyczki: od 1 do 30 dni
RRSO od: od 1968.24%

Solven – jedna z marek należących do polskiej firmy SOLVEN Finance, oferująca pożyczki krótkoterminowe

Pożyczka w Solven

Jeżeli potrzebujemy szybkiej pożyczki z pewnością możemy wziąć pod uwagę właśnie Solven. Firma ta oferuje nam chwilówkę w kwocie od 300 aż do 5000 zł. O wysokości pożyczki decydujemy sami. Podobnie jak w innych firmach sami możemy też zadecydować o tym, kiedy chcemy spłacić nasze zobowiązanie. Maksymalny okres kredytowania wynosi do 30 dni. Firma Solven wychodzi też naprzeciw potrzebom klientów, którzy czasem mogą znaleźć się w trudniejszej sytuacji i mają problem ze spłatą pożyczki w pierwotnym terminie. Co ciekawe, jeżeli zdecydujemy, że pożyczkę chcemy zwrócić w terminie do 9 dni, to niezależnie od wysokości pożyczonej kwoty, spłatę możemy przełożyć o 7, 14 lub 30 dni. W przypadku, kiedy należność chcemy spłacić w terminie dłuższym niż 9 dni, spłatę możemy odroczyć o 7 dni. Zanim jednak rozważymy taką możliwość, należy sobie przypomnieć, że usługa taka jest płatna.

Dla kogo pożyczka w Solven?

O pożyczkę w Solven może ubiegać każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 rok życia, legitymuje się ważnym dowodem osobistym, ma ważny rachunek bankowy oraz nie figuruje w bazach dłużników – firma sprawdza swoich przyszłych klientów pod tym kątem.

Jak uzyskać pożyczkę w Solven?

Pierwszym krokiem, jaki musimy podjąć by ubiegać się o pożyczkę w Solven jest rejestracja na stronie internetowej firmy. Nie potrzebujemy do tego wielu informacji, wystarczy nasze imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Musimy oczywiście wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych. Po rejestracji otrzymamy SMSem kod do potwierdzenia rejestracji. Drugim krokiem po utworzeniu profilu jest wybór kwoty pożyczki i terminu spłaty. Na stronie Solven posługujemy się suwakami, co jest wygodnym i intuicyjnym rozwiązaniem. Przy ustawianiu parametrów dostajemy również wszystkie informacje o kosztach pożyczki – oprocentowanie, RRSO, odsetki, a kalkulator obliczy nam całkowity koszt zobowiązania.

Wypełnienie wniosku

Przy składaniu wniosku potrzebny nam będzie dowód osobisty. Pożyczkodawca zwraca uwagę na formę i miejsce naszej pracy, potrzebne jest udzielenie informacji na ten temat. Solven nie wymaga przelewu weryfikacyjnego, nasze dane zostaną potwierdzone po zalogowaniu się na stronie naszego banku, jest to koniec rejestracji naszego wniosku o pożyczkę. Rozpatrzenie go trwa zwykle do dwóch dni roboczych.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • dość wysoka kwota pożyczki
  • jasna i przejrzysta strona
  • możliwość odroczenia terminu spłaty

Wady

  • brak darmowej pożyczki
  • długi czas rozpatrywania wniosku
  • konieczność poinformowania o formie dochodów

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: