Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 200 do 5000 zł
Okres pożyczki: od 5 do 30 dni
RRSO od: od 0 %

Szybka Moneta – polska firma z sektora pozabankowych usług finansowych, specjalizująca się w pożyczkach z krótkim terminem spłaty. Należy do polskiej firmy Vega .

Pożyczka w Szybkiej Monecie

Firma działa na rynku od 2013, koncentrując swoją działalność w obszarze mikropożyczek, skierowanych do szerokiej grupy osób, o bardzo zróżnicowanych potrzebach. Dostosowuje swoją ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów. Ubiegając się o przydzielenie kredytu po raz pierwszy, możemy starać się o kwotę od 200 do 1200 zł, a termin spłaty rozciąga się na okres od 5 do 40 dni, czyli nieco dłużej niż to, co oferują nam inne firmy na rynku. Przy piątej pożyczce maksymalna kwota, o którą może wnioskować klient będzie wynosiła już 4200 zł, warto więc nawiązać długoterminową, rzetelną współpracę. Szybka Moneta ma dla swoich nowych klientów ofertę promocyjną – jest nią darmowa pożyczka w wysokości 1200 zł z okresem spłaty do 15 dni. Koszt kolejnych pożyczek wyniesie już 25%, oraz RRSO w wysokości 1410,33%.

Kto może ubiegać się o pożyczkę?

Szybka Moneta kieruje swoją ofertę do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, legitymujących się ważnym dowodem osobistym, zamieszkałych na terenie kraju. Niezbędne jest również posiadanie aktywnego konta bankowego. Przedział wiekowy wynosi od 20 do 75 lat.

Wniosek o pożyczkę

Aby ubiegać się o pożyczkę w Szybkiej Monecie będziemy musieli wypełnić wniosek poprzez stronę firmy, a także wykonać przelew w wysokości 1 grosza, w celu potwierdzenia swojej tożsamości. Po zaakceptowaniu wniosku umowa zostanie dostarczona pożyczkobiorcy na wskazany przez niego adres. Należy ją podpisać i odesłać na adres firmy.  Sam proces wypełniania wniosku nie powinien nastręczyć żadnych problemów dzięki przejrzystej i intuicyjnej stronie.  Szybkiej Monecie wciąż jeszcze daleko do liderów na rynku, przeszkadzać może konieczność podpisywania papierowego wniosku lub niezbyt wysokiej kwocie pierwszej pożyczki, jednak forma jej działania jest niezwykle klarowna, co budzi zaufanie wśród klientów.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • wysoka górna granica wieku
  • darmowa pożyczka dla nowych klientów

Wady

  • możliwość wnioskowania o maksymalną kwotę dopiero przy piątej pożyczce
  • konieczność podpisania papierowego dokumentu i odesłania go na adres firmy

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: