Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 200 do 6000 zł
Okres pożyczki: od 5 do 30 dni
RRSO od: 0%

Tani Kredyt – firma należąca do Alfa Finance sp z o.o. Na pierwszym miejscu stawia potrzeby swoich klientów i indywidualne podejście

Pierwsza pożyczka

Tani Kredyt jest firmą, która stara się wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów. Dostosowując się do trendów panujących obecnie na rynkach firm oferujących usługi pozabankowe, zdecydowała się zaoferować osobom do tej pory nie korzystającym z usług pożyczkodawcy, możliwość wnioskowania o nawet 3100 zł. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jak zapewnia usługodawca, całkowicie transparentna, bez żadnych ukrytych kosztów. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić jest jej terminowa spłata. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z infolinią, dział obsługi klienta czynny jest przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo można również skontaktować się z firmą za pomocą chatu, udostępnionego na stronie firmy.

Jak wygląda pożyczka w Tani Kredyt?

Firma udziela swoim klientom pożyczek chwilówek z terminem spłaty od 5 do 30 dni. Kwota pożyczki waha się od 200 do 6000 zł w przypadku stałych klientów. Tani Kredyt jest firmą, która dba i rozumie potrzeby swoich klientów. Zdaje sobie sprawę, że w wyniku nieprzewidzianych sytuacji mogą zdarzyć się problemy ze spłatą zobowiązania. W podobnym wypadku nie ma problemu ze skontaktowaniem się z pracownikami i znalezieniem najlepszego rozwiązania. Tani Kredyt bierze również udział w programie FairPlay.pl, który umożliwia przedsiębiorcom nagradzanie swoich klientów za terminowe spłacanie należności. Firma, której użytkownik spłacił zobowiązanie w terminie, może potwierdzić jego rzetelność przez dodanie informacji pozytywnej. Pozwala to budować wiarygodność klienta i zwiększa jego szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosków o kredyt lub pożyczkę.

Kto może ubiegać się o kredyt?

Oferta skierowana jest dla osób w wieku od 20 do 70 lat, posiadających ważny dowód osobisty, będących obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej, mieszkającymi na terenie kraju. Ponadto osoba taka musi posiadać konto bankowe, aktywny Profil Klienta na stronie Tani Kredyt oraz nie mieć zaległych zobowiązań finansowych.

Proces starania się o pożyczkę

Jak wygląda proces ubiegania się o chwilówkę? Wystarczy krótki wniosek. Na głównej stronie Tani Kredyt wybierz kwotę oraz czas spłaty, kliknij „złóż wniosek”. W przypadku pierwszej pożyczki nastąpi przekierowanie do formularza rejestracyjnego. Prosty i szybki sposób!

Rejestracja

Proces rejestracji jest prosty – po wypełnieniu wniosku należy zrobić przelew weryfikacyjny. Po zaksięgowaniu płatności firma przeanalizuje wniosek, a decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz SMSem i/lub mailowo.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • wysoka pierwsza kwota pożyczki
  • darmowa pożyczka
     

Wady

  • mała liczba kont w bankach

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: