Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 300 do 5000 zł
Okres pożyczki: od 10 do 30 dni
RRSO od: od 0 %

Wandoo.pl jest firmą świadczącą usługi pożyczkowe w sektorze pożyczek poza bankowych. Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy potrzebują szybkiego finansowania na przejrzystych zasadach. Wandoo.pl jest częścią litewskiej grupy finansowej Wandoo Finance Group. To co wyróżnia Wandoo.pl to wykorzystywanie nowych technologii na potrzeby dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, tak aby oferta była dopasowana do ich potrzeb. Z Wandoo.pl możesz otrzymać pierwszą pożyczkę do 2500 za 0 zł. Niewątpliwie jest to jedna z lepszych ofert które obecnie oferuje rynek. Zwolnienie z opłat prowizji czy odsetek, warunkuje to, że musi być to nasza pierwsza pożyczka.

Pierwsza pożyczka

Pierwsza pożyczka do 2500 zł bez prowizji i odsetek. Jeżeli jeszcze nie korzystaliśmy z usług Wandoo.pl, mamy możliwość otrzymania pierwszej pożyczki żadnych bez opłat.

Druga pożyczka i kolejne

W przypadku drugiej pożyczki i kolejnej Wandoo.pl daje nam możliwość wnioskowania do 5000 zł.

Wymagania formalne

Granica wieku jaką muszą spełnić klienci Wandoo.pl, aby korzystać z kredytowania to 20-70 lat. Należy również posiadać Polskie obywatelstwo, mieć konto bankowe w Polskim Banku oraz posiadać telefon komórkowy. Aby móc być klientem Wandoo.pl nie można figurować w rejestrze dłużników oraz nie opóźniać się w spłatach kredytów.

Aplikować o pożyczkę w Wandoo.pl można za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Należy na stronie internetowej wybrać interesującą nas kwotę oraz okres pożyczki, następnie wypełnić prosty formularz. Do pozytywnej decyzji kredytowej wymagany będzie przelew 1 gr. W celu potwierdzenia swojej Tożsamości. Informacje dotycząca decyzji kredytowej otrzymamy, telefonicznie, przez e-mail lub SMS-em. W sytuacji w której otrzymamy pozytywną decyzję kredytową, Wandoo.pl deklaruje ,że pieniądze mogą zostać dostarczone nawet do 15 minut po decyzji.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • Pierwsza pożyczka za 0%
  • Szybka wypłata środków po otrzymaniu pozytywnej decyzji
  • Pożyczka nawet do 5000 zł
  • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady

  • Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom do 70roku życia

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: