Shortcredit.pl, wie jak ważne jest odpowiedzialne zarządzanie finansami. Zależy nam, aby wszystkie osoby korzystające z naszego portalu otrzymały ofertę dopasowaną na miarę swoich potrzeb i możliwości spłaty. Wierzymy, że nasi Klienci zdają sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką jest zaciągnięcie pożyczek oraz są świadomi swoich możliwości finansowych.

Shortcredit.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki.

Pożyczkobiorco, dzięki naszemu prostemu w obsłudze kalkulatorowi, sam wybierasz kwotę i termin spłaty, dostosowując pożyczkę do swoich indywidualnych wymagań i potrzeb. Prosimy, abyś pamiętał o tym, by zdecydować się na taką kwotę, którą bez problemu będziesz mógł spłacić, by uniknąć dalszych konsekwencji związanych z ewentualnym opóźnieniem w spłacie pożyczki.

Nasi partnerzy to wyłącznie firmy pożyczkowe cieszące się dobra opinią i zaufaniem rzeszy Klientów. Każdy z nich, zanim udzieli pożyczki, sprawdzi i oceni Twoje możliwości finansowe, jednak miej na uwadze, że w głównej mierze to Ty musisz samodzielnie ocenić swoje możliwości spłaty.

Życzymy przyjemnego korzystania z naszych usług.